Communicatie en marketing nieuws /Mediaonderzoek:
Mediamix financiële dienstverleners

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Het Communicatie Centrum houdt voortdurend bij wat er op internet voor nieuws verschijnt rond Communicatie en marketing. Het volgende bericht 'Mediamix financiële dienstverleners' is misschien wel interessant. Klik om het hele artikel te lezen op de link aan het einde van de intro. Het bronartikel zal dan in een nieuw venster verschijnen.
Wij bedanken de auteur voor het delen van zijn of haar mening of nieuws in dit artikel!


Het volgende bericht verscheen op internet op Mediaonderzoek.nl, op een pagina die relevant is voor een van de subthema's van Het Communicatie Centrum.

 

Communicatie en marketing nieuws /Mediaonderzoek:
Mediamix financiële dienstverleners

 

Donderdag 01 december 2011

Voor financiële dienstverleners is internet na televisie het belangrijkste mediumtype in de mediamix. Dat blijkt uit cijfers die Nielsen vandaag publiceerde. Uit die cijfers – over de periode juli tot en met oktober 2011 – blijkt dat internet een aandeel heeft van 25% in de mediamix van financiële dienstverleners. Het online budget bedraagt zo'n ? [...] Gerelateerde berichten:Bruto mediabestedingen passeren â?¬ 6 miljard Bruto mediabestedingen omhoog in Q1 2010

 

Dit artikel ontvingen wij rond donderdag 01 december 2011 van Mediaonderzoek.nl.

Als je het hele artikel wilt lezen, klik dan op deze link: Mediamix financiële dienstverleners. Het oorspronkelijke artikel (als dat nog beschikbaar is) zal dan in een nieuw venster openen.


Wil je meer nieuws lezen in de categorie Mediaonderzoek nieuws kijk dan op Het overzicht van mediaonderzoek nieuws. Voor een totaaloverzicht van nieuws rond het onderwerp 'Communicatie en marketing' bezoek ons Totaaloverzicht van Communicatie en marketing nieuws.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veel sitebezoekers vonden ook het volgende artikel interessant:


Een cadeau-idee nodig? Laat je hier inspireren!

Een cadeau-idee of cadeau-tip nodig? Hier een lange lijst om de creativiteit op gang te brengen.  ...

 

Wil je de rest van dit artikel lezen, klik dan even op Een cadeau-idee nodig? Laat je hier inspireren!.

Naar de bovenkant van

'Mediamix financiële dienstverleners'

NB. Er komen regelmatig nieuwe pagina's bij op deze site, dus kom gerust nog eens terug als je meer wilt weten over onderwerpen zoals op deze pagina 'Communicatie en marketing nieuws /Mediaonderzoek: Mediamix financiële dienstverleners', of -meer in het algemeen- over zaken als communicatie, marketing, communicatieplan, marketingcommunicatieplan, communicatiemiddelen, vacature communicatiemedewerker enzovoort.