Het Communicatie Centrum houdt voortdurend bij wat er op internet voor nieuws verschijnt rond Communicatie en marketing. Het volgende bericht 'iFashion: virtueel kleren passen en bestellen' is misschien wel interessant. Klik om het hele artikel te lezen op de link aan het einde van de intro. Het bronartikel zal dan in een nieuw venster verschijnen.
Wij bedanken de auteur voor het delen van zijn of haar mening of nieuws in dit artikel!
Het volgende bericht verscheen op internet op Marketingfacts.nl, op een pagina die relevant is voor een van de subthema's van Het Communicatie Centrum.
Maandag 03 september 2007
Op zijn blog ?Communities dominate brands? geeft Tomi Ahonen ons regelmatig een kijkje in zijn pas uitgekomen boek ?Digital Korea?. Gisteren trok het bericht over de Zuid-Koreaanse site iFashion mijn aandacht. iFashion is een virtuele kledingwinkel van het Shinsegae warenhuis. Op de iFashion-site kan je een avatar aanmaken met je precieze maten en afmeting waarna je online kleding kunt passen en op maat kunt bestellen. En niet alleen dat, de precieze afmetingen van je avatar kunnen opgeslagen worden op een persoonlijke kaart die in de toekomst gebruikt kan worden als standaard om kleding te bestellen met bv de mobiele telefoon en de computer. ?We hope our technology will revolutionise the global online retail market through digital clothes,? meldde Park Chang Kyu, directeur van het iFashion Clothing Technology Centre van de Konkuk Universiteit. ?Other existing online clothing retailers worldwide are competing with brands, marketing, and design. But what we have done is create a who...
Dit artikel ontvingen wij rond maandag 03 september 2007 van Marketingfacts.nl.
Als je het hele artikel wilt lezen, klik dan op deze link: iFashion: virtueel kleren passen en bestellen. Het oorspronkelijke artikel (als dat nog beschikbaar is) zal dan in een nieuw venster openen.
Wil je meer nieuws lezen in de categorie Marketing nieuws kijk dan op Het overzicht van marketing nieuws. Voor een totaaloverzicht van nieuws rond het onderwerp 'Communicatie en marketing' bezoek ons Totaaloverzicht van Communicatie en marketing nieuws.
Veel sitebezoekers vonden ook het volgende artikel interessant:
40 Tips voor een persbericht /algemeen
Algemene tips voor een effectief persbericht ...
Wil je de rest van dit artikel lezen, klik dan even op 40 Tips voor een persbericht /algemeen.
Veel gelezen pagina's
De beste logo's ontwerpen doe je zelf
Zelf je bedrijfslogo maken: waar je beslist rekening mee moet houden.
Een bijzonder cadeau-idee nodig? Laat je hier inspireren!
Een cadeau-idee of cadeau-tip nodig? Deze uitgebreide lijst brengt je creativiteit op gang.
Vacature communicatiemedewerker: dé internet-plekken
Een 'vacature communicatiemedewerker' vind je bij honderden op internet. Als je weet waar je moet zoeken. Hierbij de beste sites voor de toekomstige communicatiemedewerker.
Het communicatieplan en het marketingplan: opzet, ideeën, tips
Een communicatieplan, marketingcommunicatieplan of promotieplan opzetten: hoe pak je dat aan? Het Communicatie-Centrum geeft tips en ideeën.
Communicatiemiddelen: de beste ideeën, tips en handleidingen
Praktische tips, ideeën of handleidingen voor communicatiemiddelen nodig? Bezoek het Communicatie-Centrum.
Een CV maken: gebruik deze checklist
Wil je een CV maken, profiteer dan van deze handige, complete checklist
Het Communicatieplan: opzet en voordelen
Het communicatieplan: wat heb je eraan en hoe is het opgebouwd? Een handig overzicht.
Naar de bovenkant van
'Communicatie en marketing nieuws /Marketing: IFashion: virtueel kleren passen en bestellen'
Bedankt voor je bezoek aan onze site. Regelmatig komen er nieuwe pagina's bij, dus je bent welkom om nog eens langs te komen als je meer wilt weten over onderwerpen zoals op deze pagina Communicatie en marketing nieuws /Marketing: IFashion: virtueel kleren passen en bestellen, of -meer in het algemeen- over zaken als communicatie, marketing, communicatieplan, marketingcommunicatieplan, communicatiemiddelen, vacature communicatiemedewerker enzovoort.