Het Communicatie Centrum houdt voortdurend bij wat er op internet voor nieuws verschijnt rond Communicatie en marketing. Het volgende bericht 'Vodafone start met online reputatie-monitoring' is misschien wel interessant. Klik om het hele artikel te lezen op de link aan het einde van de intro. Het bronartikel zal dan in een nieuw venster verschijnen.
Wij bedanken de auteur voor het delen van zijn of haar mening of nieuws in dit artikel!
Het volgende bericht verscheen op internet op Marketingfacts.nl, op een pagina die relevant is voor een van de subthema's van Het Communicatie Centrum.
Zondag 20 juli 2008
Eerder deze week ontving ik een persbericht van Alex van Leeuwen van Buzzcapture waarin hij meldt dat Vodafone heeft gekozen voor Buzzcapture's Brand Monitor om meer inzicht te krijgen in zijn online reputatie en de effecten van Vodafone?s WebRelations team. De Brand Monitor van Buzzcapture is een gepersonaliseerd dashboard waarbij informatie verstrekt wordt over hoeveelheid discussies, waar deze gevoerd worden, welke onderwerpen spelen in de markt en wat de sentimenten zijn. Er worden zo?n 500.000 webblogs gemonitord en een paar duizend fora waarbij in beide gevallen zowel postings als reacties worden meegenomen. Belangrijk voor Vodafone zijn fora als Pocketinfo en GSM Helpdesk. Op de vraag of bedrijven ook klaar zijn om te reageren op deze weblogs en fora zegt Van Leeuwen: “Als je het over Webcare hebt, dan gaat dat langzaam. Ziggo gebruikt onze webcare-applicatie en daar komen voor ons zeer waarschijnlijk nog wat bedrijven bij. Maar de keuze voor analyse/monitorin...
Dit artikel ontvingen wij rond zondag 20 juli 2008 van Marketingfacts.nl.
Als je het hele artikel wilt lezen, klik dan op deze link: Vodafone start met online reputatie-monitoring. Het oorspronkelijke artikel (als dat nog beschikbaar is) zal dan in een nieuw venster openen.
Wil je meer nieuws lezen in de categorie Marketing nieuws kijk dan op Het overzicht van marketing nieuws. Voor een totaaloverzicht van nieuws rond het onderwerp 'Communicatie en marketing' bezoek ons Totaaloverzicht van Communicatie en marketing nieuws.
Veel sitebezoekers vonden ook het volgende artikel interessant:
40 Praktische tips voor een persbericht
Veertig professionele tips voor een effectief persbericht ...
Wil je de rest van dit artikel lezen, klik dan even op 40 Praktische tips voor een persbericht.
Veel gelezen pagina's
Het communicatieplan en het marketingplan: opzet, ideeën, tips
Een communicatieplan, marketingcommunicatieplan of promotieplan opzetten: hoe pak je dat aan? Het Communicatie-Centrum geeft tips en ideeën.
Vacature communicatiemedewerker: dé internet-plekken
Een 'vacature communicatiemedewerker' vind je bij honderden op internet. Als je weet waar je moet zoeken. Hierbij de beste sites voor de toekomstige communicatiemedewerker.
Het Communicatieplan: opzet en voordelen
Het communicatieplan: wat heb je eraan en hoe is het opgebouwd? Een handig overzicht.
De beste logo's ontwerpen doe je zelf
Zelf je bedrijfslogo maken: waar je beslist rekening mee moet houden.
Communicatiemiddelen: de beste ideeën, tips en handleidingen
Praktische tips, ideeën of handleidingen voor communicatiemiddelen nodig? Bezoek het Communicatie-Centrum.
Een CV maken: gebruik deze checklist
Wil je een CV maken, profiteer dan van deze handige, complete checklist
Een bijzonder cadeau-idee nodig? Laat je hier inspireren!
Een cadeau-idee of cadeau-tip nodig? Deze uitgebreide lijst brengt je creativiteit op gang.
Naar de bovenkant van
'Communicatie en marketing nieuws /Marketing: Vodafone start met online reputatie-monitoring'
Bedankt voor je bezoek aan onze site. Regelmatig komen er nieuwe pagina's bij, dus je bent welkom om nog eens langs te komen als je meer wilt weten over onderwerpen zoals op deze pagina Communicatie en marketing nieuws /Marketing: Vodafone start met online reputatie-monitoring, of -meer in het algemeen- over zaken als communicatie, marketing, communicatieplan, marketingcommunicatieplan, communicatiemiddelen, vacature communicatiemedewerker enzovoort.