Het Communicatie Centrum houdt voortdurend bij wat er op internet voor nieuws verschijnt rond Communicatie en marketing. Het volgende bericht 'Doet u aan oneerlijke handelspraktijken?' is misschien wel interessant. Klik om het hele artikel te lezen op de link aan het einde van de intro. Het bronartikel zal dan in een nieuw venster verschijnen.
Wij bedanken de auteur voor het delen van zijn of haar mening of nieuws in dit artikel!
Het volgende bericht verscheen op internet op Marketingfacts.nl, op een pagina die relevant is voor een van de subthema's van Het Communicatie Centrum.
Zaterdag 18 oktober 2008
Doet u aan oneerlijke handelspraktijken? Nee, natuurlijk niet, zult u denken. U bent een eerlijke handelaar - het zijn juist de concurrenten die met rare trucs en misleidende reclame de klant proberen te bedotten. Voor u zal er dan ook weinig veranderen nu vandaag de nieuwe wet tegen oneerlijke handelspraktijken ingevoerd is. Als het goed is. De spelregels in het handelsverkeer zijn vandaag namelijk een stuk strenger geworden. Niet alleen misleidende reclame en verkooptrucs zijn verboden, maar elke handeling die oneerlijk, misleidend of agressief kan zijn naar een consument toe. Dit is het gevolg van een Europese richtlijn (die al een hele tijd geleden ingevoerd had moeten zijn, maar goed). Allerlei misschien wat schimmige maar tot nu toe legale praktijken zijn daarmee ineens tegen de wet. Mensen “gegarandeerd” prijzen laten winnen, of binnenlokken met een stuntaanbieding die helaas toevallig net uitverkocht is (?maar we hebben nog wel een andere die ook heel goed i...
Dit artikel ontvingen wij rond zaterdag 18 oktober 2008 van Marketingfacts.nl.
Als je het hele artikel wilt lezen, klik dan op deze link: Doet u aan oneerlijke handelspraktijken?. Het oorspronkelijke artikel (als dat nog beschikbaar is) zal dan in een nieuw venster openen.
Wil je meer nieuws lezen in de categorie Marketing nieuws kijk dan op Het overzicht van marketing nieuws. Voor een totaaloverzicht van nieuws rond het onderwerp 'Communicatie en marketing' bezoek ons Totaaloverzicht van Communicatie en marketing nieuws.
Veel sitebezoekers vonden ook het volgende artikel interessant:
Tips voor een persbericht per e-mail
Professionele tips voor een effectief persbericht per e-mail ...
Wil je de rest van dit artikel lezen, klik dan even op Tips voor een persbericht per e-mail.
Veel gelezen pagina's
Een bijzonder cadeau-idee nodig? Laat je hier inspireren!
Een cadeau-idee of cadeau-tip nodig? Deze uitgebreide lijst brengt je creativiteit op gang.
Het communicatieplan en het marketingplan: opzet, ideeën, tips
Een communicatieplan, marketingcommunicatieplan of promotieplan opzetten: hoe pak je dat aan? Het Communicatie-Centrum geeft tips en ideeën.
Vacature communicatiemedewerker: dé internet-plekken
Een 'vacature communicatiemedewerker' vind je bij honderden op internet. Als je weet waar je moet zoeken. Hierbij de beste sites voor de toekomstige communicatiemedewerker.
Een CV maken: gebruik deze checklist
Wil je een CV maken, profiteer dan van deze handige, complete checklist
Communicatiemiddelen: de beste ideeën, tips en handleidingen
Praktische tips, ideeën of handleidingen voor communicatiemiddelen nodig? Bezoek het Communicatie-Centrum.
Het Communicatieplan: opzet en voordelen
Het communicatieplan: wat heb je eraan en hoe is het opgebouwd? Een handig overzicht.
De beste logo's ontwerpen doe je zelf
Zelf je bedrijfslogo maken: waar je beslist rekening mee moet houden.
Naar de bovenkant van
'Communicatie en marketing nieuws /Marketing: Doet u aan oneerlijke handelspraktijken?'
Bedankt voor je bezoek aan onze site. Regelmatig komen er nieuwe pagina's bij, dus je bent welkom om nog eens langs te komen als je meer wilt weten over onderwerpen zoals op deze pagina Communicatie en marketing nieuws /Marketing: Doet u aan oneerlijke handelspraktijken?, of -meer in het algemeen- over zaken als communicatie, marketing, communicatieplan, marketingcommunicatieplan, communicatiemiddelen, vacature communicatiemedewerker enzovoort.