Communicatie en marketing nieuws /Marketing:
Consument wordt betrokken bij herintroductie zuivelmerk Tjolk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Het Communicatie Centrum houdt voortdurend bij wat er op internet voor nieuws verschijnt rond Communicatie en marketing. Het volgende bericht 'Consument wordt betrokken bij herintroductie zuivelmerk Tjolk' is misschien wel interessant. Klik om het hele artikel te lezen op de link aan het einde van de intro. Het bronartikel zal dan in een nieuw venster verschijnen.
Wij bedanken de auteur voor het delen van zijn of haar mening of nieuws in dit artikel!


Het volgende bericht verscheen op internet op Mdweekly.nl, op een pagina die relevant is voor een van de subthema's van Het Communicatie Centrum.

 

Communicatie en marketing nieuws /Marketing:
Consument wordt betrokken bij herintroductie zuivelmerk Tjolk

 

Donderdag 17 december 2009

Het zuivelmerk Tjolk wordt geherintroduceerd en men zoekt daarbij naar directe interactie met consumenten. Sjoerd Stouten, initiator van de herlanceri......

 

Dit artikel ontvingen wij rond donderdag 17 december 2009 van Mdweekly.nl.

Als je het hele artikel wilt lezen, klik dan op deze link: Consument wordt betrokken bij herintroductie zuivelmerk Tjolk. Het oorspronkelijke artikel (als dat nog beschikbaar is) zal dan in een nieuw venster openen.


Wil je meer nieuws lezen in de categorie Marketing nieuws kijk dan op Het overzicht van Marketing nieuws. Voor een totaaloverzicht van nieuws rond het onderwerp 'Communicatie en marketing' bezoek ons Totaaloverzicht van Communicatie en marketing nieuws.

 

 

 

 

 

 

 

 

Een TIP van het Communicatie-Centrum: Op zoek naar een logo of huisstijl?
Bepaal zelf de kosten via een ontwerpwedstrijd! Kijk op Ontwerpen-voor-geld.nl.

 

 

 

 

 

Veel sitebezoekers vonden ook het volgende artikel interessant:

Handige tips voor het solliciteren
Voorbeeld curriculum vitae (gemengd CV)

Een Voorbeeld curriculum vitae (gemengd CV): tien tips voor een effectief curriculum vitae (CV).

...

 

Wil je de rest van dit artikel lezen, klik dan even op Handige tips voor het solliciteren Voorbeeld curriculum vitae (gemengd CV).

Een TIP van het Communicatie-Centrum: Op zoek naar een logo of huisstijl?
Bepaal zelf de kosten via een ontwerpwedstrijd! Kijk op Ontwerpen-voor-geld.nl.

NB. Er komen regelmatig nieuwe pagina's bij op deze site, dus kom gerust nog eens terug als je meer wilt weten over onderwerpen zoals op deze pagina 'Communicatie en marketing nieuws /Marketing: Consument wordt betrokken bij herintroductie zuivelmerk Tjolk', of -meer in het algemeen- over zaken als communicatie, marketing, communicatieplan, marketingcommunicatieplan, communicatiemiddelen, vacature communicatiemedewerker enzovoort.