Communicatie en marketing nieuws /Design:
E-Commerce systemen' wat is er allemaal en bij wie moet ik zijn?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Het Communicatie Centrum houdt voortdurend bij wat er op internet voor nieuws verschijnt rond Communicatie en marketing. Het volgende bericht 'E-Commerce systemen' wat is er allemaal en bij wie moet ik zijn?' is misschien wel interessant. Klik om het hele artikel te lezen op de link aan het einde van de intro. Het bronartikel zal dan in een nieuw venster verschijnen.
Wij bedanken de auteur voor het delen van zijn of haar mening of nieuws in dit artikel!


Het volgende bericht verscheen op internet op Feedproxy.google.com, op een pagina die relevant is voor een van de subthema's van Het Communicatie Centrum.

 

Communicatie en marketing nieuws /Design:
E-Commerce systemen' wat is er allemaal en bij wie moet ik zijn?

 

Donderdag 05 maart 2009

E-commerce is het online verkopen van goederen of diensten. Dit verkopen gebeurt in een virtuele winkel die we meestal benoemen als ?webshop? of ?E-shop?. Vooral de laatste jaren zijn webshops erg in opmars. Wat is er tegenwoordig allemaal te krijgen. Wie zijn de markleiders en wat bieden ze. We zetten ze voor jullie op een rijtje....

 

Dit artikel ontvingen wij rond donderdag 05 maart 2009 van Feedproxy.google.com.

Als je het hele artikel wilt lezen, klik dan op deze link: E-Commerce systemen' wat is er allemaal en bij wie moet ik zijn?. Het oorspronkelijke artikel (als dat nog beschikbaar is) zal dan in een nieuw venster openen.


Wil je meer nieuws lezen in de categorie Design nieuws kijk dan op Het overzicht van Design nieuws. Voor een totaaloverzicht van nieuws rond het onderwerp 'Communicatie en marketing' bezoek ons Totaaloverzicht van Communicatie en marketing nieuws.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veel sitebezoekers vonden ook het volgende artikel interessant:

Handige tips voor het solliciteren
Een CV maken: gebruik deze checklist

Wil je een CV maken, houd dan deze checklist bij de hand. Dan weet je zeker dat je niets vergeet....

 

Wil je de rest van dit artikel lezen, klik dan even op Handige tips voor het solliciteren Een CV maken: gebruik deze checklist.

NB. Er komen regelmatig nieuwe pagina's bij op deze site, dus kom gerust nog eens terug als je meer wilt weten over onderwerpen zoals op deze pagina 'Communicatie en marketing nieuws /Design: E-Commerce systemen' wat is er allemaal en bij wie moet ik zijn?', of -meer in het algemeen- over zaken als communicatie, marketing, communicatieplan, marketingcommunicatieplan, communicatiemiddelen, vacature communicatiemedewerker enzovoort.